CargoGo road freight
road freight
 

Kontaktai

Servisas Genk, Belgija
 
Slingerweg 60, 3600 Genk, Belgium
+370 614 00022
genk@cargogo.eu
GPS koordinatės: 50.928493, 5.489285
I-V 8:00 – 20:00, VI 8:00 - 17:00
2018 metų gruodžio 22-27 dienomis servisas nedirbs. o gruodžio 31 d. dirbsime iki 15:00;
 
Servisas Antwerpen, Belgija
 
Romeynsweel 3 (Haven 200) 2030 Antwerpen, Belgium
+370 667 00055
antwerpen@cargogo.eu
GPS koordinatės: 51.267299, 4.391025
I-V 7:00 – 19:00, VI 7:00 - 16:00
2018 metų gruodžio 22-27 dienomis servisas nedirbs. o gruodžio 31 d. dirbsime iki 15:00;
 
Servisas Lahr / Schwarzwald, Vokietija
 
Mietersheimer Hauptstraße 71, 77933 Lahr/Schwarzwald, Germany  
+370 667 00099
lahr@cargogo.eu
GPS koordinatės: 48.331652, 7.845558
I-V 7:00 – 19:00, VI 7:00 - 16:00
2018 metų gruodžio 22-27 dienomis servisas nedirbs. o gruodžio 31 d. dirbsime iki 15:00;
 
 
Administracija
 
Savanorių pr. 178A (5 aukštas), 03154 Vilnius, Lietuva
 
Biuro administravimo vadovė Vaida Skapaitė
+370 640 61368
vaida.skapaite@cargogo.eu
 
Administratorė Greta Grinkienė
+370 667 00027
greta.grinkiene@cargogo.eu
 
Vyriausioji buhalterė Rūta Napeklienė
+370 652 00035
ruta.napekliene@cargogo.eu
 
Klientų aptarnavimo direktorius Mindaugas Augustaitis
+370 640 74690
mindaugas@cargogo.eu
 
Pirkimų ir logistikos direktorius Vaidotas Čipas
+370 618 05324
vaidotas.cipas@cargogo.eu
 
Technikos direktorius Vytautas Rutkauskas
+370 667 00065
vytautas.rutkauskas@cargogo.eu
 
Direktorius Donatas Mockus
+370 663 77323
donatas.mockus@cargogo.eu