CargoGo road freight
road freight
 

Kontaktai

Servisas Genk, Belgija

 
Slingerweg 60, 3600 Genk, Belgium
+370 614 00022
genk@cargogo.eu
GPS koordinatės: 50.928493, 5.489285
I-VI 8:00 – 20:00

 

Servisas Antwerpen, Belgija

 
Romeynsweel 3 (Haven 200) 2030 Antwerpen, Belgium
+370 667 00055
antwerpen@cargogo.eu
GPS koordinatės: 51.267299, 4.391025
I-VI 7:00 – 19:00
 

Servisas Bengel, Vokietija

 
Zur Scheif 6, 54538 Bengel, Germany
+370 667 00099
bengel@cargogo.eu
GPS koordinatės: 50.016768, 7.055673
I-VI 8:00 – 20:00
 

Administracija

 
Savanorių pr. 178A (5 aukštas), 03154 Vilnius, Lietuva
 
Administratorė - personalo vadybininkė Vaida Skapaitė
+370 640 61368
vaida.skapaite@cargogo.eu
 
Buhalterė Gražina Chatkevič
+370 615 41363
grazina.chatkevic@cargogo.eu
 
Klientų aptarnavimo vadovas Mindaugas Augustaitis
+370 640 74690
mindaugas@cargogo.eu
 
Pirkimų ir logistikos direktorius Vaidotas Čipas
+370 618 05324
vaidotas.cipas@cargogo.eu
 
Technikos direktorius Vytautas Rutkauskas
+370 667 00065
vytautas.rutkauskas@cargogo.eu
 
Direktorius Donatas Mockus
+370 663 77323
donatas.mockus@cargogo.eu